Śniadanie daje moc

ale kto je przyszykował ?

„Śniadania daje moc” to akcja, której organizatorem  jest od lat Pani Jolanta Szymańska.

Pod jej kierownictwem Mamy naszych uczniów wykonują ogromną, potrzebną i pyszną pracę – przygotowują stosy  smacznych i pożywnych oraz krzepiących kanapek dla całej szkoły.

W tym wpisie chcemy ujawnić Panie oddające  czas i pracę na rzecz naszych uczniów i podziękować wszystkim serdecznie.

A zatem Panie: Joanna Ziółkowska, Anna Kozioł, Danuta Papros, Anna Furowicz, Justyna Żemło, Magdalena Pająk, Magdalena Mogilewska, Bogusława Faluta, Anna Grygajtis, Barbara Kopystańska, Agnieszka Zyga, Joanna Połetek – to Wasza praca daje moc dzieciom Szkoły Podstawowej nr 10 i gorąco Wam wszystkim dziękujemy !