Jesteś tutaj: Start

Strona główna

                

                  Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 10

                               im. Zofii Kossak w Legnicy 


Z A K O Ń C Z E N I E 

   roku szkolnego 2018/2019
                  19  czerwca -  boisko szkolne
             klasy 4-8 godzina 8.00

             klasy 0-3 godzina 9.30


 

 

Zawiadamiamy, że  w zakładce Świetlica zamieściliśmy ogłoszenie o  rekrutacji  do świetlicy szkolnej dla dzieci klas  I - III na rok szkolny 2019/2020.

Zawiadamiamy, że  w zakładce Półkolonie  zmieściliśmy informacje o organizacji wakacyjnych półkolonii  letnich  2019r. w Legnicy.

 

Zawiadamiamy, że  zakładce Komunikaty (pliki do pobrania ) zamieściliśmy  Informator o ofercie edukacyjnej szkół ponadpodstawowych dla młodzieży w Legnicy w roku szkolnym 2019/2020. 

 

 

Zawiadamiamy, że  baner Ministerstwo Edukacji Narodowej zawiera list Minister EN  oraz listy
Głównego Inspektora Sanitarnego  i  Komendanta Głównego Policji dotyczące dopalaczy i wsparcia młodzieży ( w Plikach do pobrania).

 

Zawiadamiamy, że w zakładce Legnicka Edukacja Dla Przyszłości został opublikowany harmonogram zajęć realizowany w ramach projektu.

 

Zawiadamiamy, że w zakładce ODO  (pliki do pobrania) zamieściliśmy tekst Oświadczenia wyrażającego zgodę Rodziców/Opiekunów prawnych na upublicznianie wizerunku oraz imienia i nazwiska przez SP10 w celach promujących szkołę.

 

Terminarz szkolny na rok 2018/2019 został zamieszczony w Plikach do pobrania w zakładce Komunikaty. Kliknij.

Zawiadamiamy, że  zamieściliśmy w Galerii Świetlicy informację o rekrutacji dzieci  klas 0 - III do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019.

 

Zawiadamiamy, że utworzyliśmy zakładkę Rekrutacja, na której zamieszczone zostały informacje o zasadach naboru do naszej szkoły, do świetlicy szkolnej oraz  wzory druków.

 

Zawiadamiamy, że  w pasku reklam ( lewa strona ) zamieściliśmy aktywną zakładkę z elektronicznymi lekturami, które można czytać, słuchać online lub pobierać na komputery albo urządzenia mobilne - kliknij.

 

W zakładce Świetlica - pliki do pobrania - zamieściliśmy Regulamin świetlicy szkolnej - kliknij.

 

Zawiadamiamy, że w zakładce Dokumenty szkolne zamieściliśmy Regulamin korzystania ze sprzętu elektronicznego w SP10.

 

Wejście do  Oddziału Przedszkolnego  SP10  będzie otwarte tylko do godziny  8.00. Później   prosimy korzystać z wejścia głównego do szkoły.

 

Informujemy, że opublikowaliśmy ( w zakładce: Dokumenty szkolne) Regulamin  dotyczący zasad wypożyczania  podręczników szkolnych - tutaj.

 

Legitymacja szkolna ważna tylko z numerem PESEL ! - tutaj.

 

W związku ze zmianami zasad zwalniania dzieci z zajęć  wychowania fizycznego publikujemy druk (Plik do pobrania -zwolnienie wf-formularz ) niezbędny do uzyskania Decyzji Dyrektora szkoły - tutaj. Postepowanie w tej sprawie przedstawiamy - tutaj.

 

Artykuły

Den Lille Pige med Svovlstikkerne

2019-05-30
Powiększ zdjęcie


czyli

 Dziewczynka z zapałkami

Rocznica

2019-04-09
Powiększ zdjęcie

 Zofia Kossak 

nasza Patronka

Zapamiętujemy

2019-03-17
Powiększ zdjęcie

 według Łukasza

10/30/37

Półrocze podsumowane

2019-02-25
Powiększ zdjęcie

 

Wyróżniający się - wyróżnieni

Jasełka...

2018-12-21
Powiększ zdjęcie

 

...z bramą do nieba