Jesteś tutaj: Start

im. Zofii Kossak w Legnicy

W  godzinach 7.00 - 7.45 dzieci przychodzą do świetlicy

w sali 322

Zawiadamiamy, że w zakładce Psycholog szkolny  (pliki do pobrania) zamieściliśmy informację o letnich półkoloniach 2018r. - kliknij.

Zawiadamiamy, że utworzyliśmy zakładkę Rekrutacja, na której zamieszczone zostały informacje o zasadach naboru do naszej szkoły, do świetlicy szkolnej oraz  wzory druków.

Zawiadamiamy, że  w pasku reklam ( lewa strona ) zamieściliśmy aktywną zakładkę z elektronicznymi lekturami, które można czytać, słuchać online lub pobierać na komputery albo urządzenia mobilne - kliknij.

W zakładce Komunikaty opublikowaliśmy ogłoszenie o zapisach dzieci do świetlic szkoły na rok 2017/2018 - tutaj.

W zakładce Komunikaty opublikowaliśmy zasady rekrutacji do klas pierwszych i oddziału przedszkolnego - zerówki w roku szkolnym 2017/2018 - kliknij.

W zakładce Świetlica - pliki do pobrania - zamieściliśmy Regulamin świetlicy szkolnej - kliknij.

Zawiadamiamy, że w zakładce Dokumenty szkolne zamieściliśmy Regulamin korzystania ze sprzętu elektronicznego w SP10.

Wejście do  Oddziału Przedszkolnego  SP10  będzie otwarte tylko do godziny  8.00. Później   prosimy korzystać z wejścia głównego do szkoły.

Zawiadamiamy, że w zakładce Komunikaty  - Pliki do pobrania - opublikowaliśmy  dokument  TERMINARZ SZKOLNY SP10 - 2017/2018 - tutaj.

Informujemy, że opublikowaliśmy ( w zakładce: Dokumenty szkolne) Regulamin  dotyczący zasad wypożyczania  podręczników szkolnych - tutaj.

Legitymacja szkolna ważna tylko z numerem PESEL ! - tutaj.

Zawiadamiamy, że została ogłoszona informacja o systemie rekrutacji - plik PDF do  pobrania - tutaj.

W związku ze zmianami zasad zwalniania dzieci z zajęć  wychowania fizycznego publikujemy druk (Plik do pobrania -zwolnienie wf-formularz ) niezbędny do uzyskania Decyzji Dyrektora szkoły - tutaj. Postepowanie w tej sprawie przedstawiamy - tutaj.

Konferencja

2018-04-26

50 rocznica śmierci Zofii Kossak

Wyniki konkursu czytelniczego