ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
klasy I-III
Rodzaj zajęć
|
Klasa |
Dzień tygodnia |
Godziny zajęć |
Sala |
Nauczyciel prowadzący |
Koło twórczego myślenia |
1a |
poniedziałek |
11:40 – 12:25 |
414 |
Sylwia Wykocka |
Koło twórczego myślenia |
1b |
środa |
11:40 – 12:25 |
322 |
Katarzyna Krasuska |
Koło twórczego myślenia |
1c |
poniedziałek |
11:40 – 12:25 |
403 |
Anna Czaja |
Koło twórczego myślenia |
1d |
poniedziałek |
11:40 – 12:25 |
314 |
Karolina Staszewska |
Koło twórczego myślenia |
2a |
wtorek |
12:40 – 13:25 |
311 |
Joanna Turczyn |
Koło twórczego myślenia |
2b |
środa |
12:40 – 13:25 |
407 |
Izabella Łabowska |
Koło twórczego myślenia |
2c |
poniedziałek |
11:40 – 12:25 |
321 |
Iwona Iwanicka |
Koło twórczego myślenia |
3a |
poniedziałek |
11:40 – 12:25 |
315 |
Małgorzata Lewandowska |
Koło twórczego myślenia |
3b |
wtorek |
11:40 – 12:25 |
309 |
Izabela Sowa |
Koło plastyczne |
3c |
środa |
13:30 – 14:15 |
310 |
Dorota Kazimierowicz |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
1a |
czwartek |
11:40 – 12:25 |
414 |
Sylwia Wykocka |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
1b |
czwartek |
11:40 – 12:25 |
322 |
Katarzyna Krasuska |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
1c |
wtorek |
11:40 – 12:25 |
403 |
Anna Czaja |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
1d |
poniedziałek |
12:40 – 13:25 |
314 |
Karolina Staszewska |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
2a |
czwartek |
11:40 – 12:25 |
311 |
Joanna Turczyn |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
2b |
wtorek |
12:40 – 13:25 |
407 |
Izabella Łabowska |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
2c |
środa |
11:40 – 12:25 |
321 |
Iwona Iwanicka |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
3a |
środa |
11:40 – 12:25 |
315 |
Małgorzata Lewandowska |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
3b |
poniedziałek |
11:40 – 12:25 |
309 |
Izabela Sowa |
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
3c |
poniedziałek |
12:40 – 13:25 |
310 |
Dorota Kazimierowicz |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
1a |
wtorek |
12:40 – 13:25 |
309 |
Izabela Sowa |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
2c, 2a |
czwartek |
11:40 – 12:25 |
321 |
Iwona Iwanicka |
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
3a |
czwartek |
12:40 – 13:25 |
315 |
Małgorzata Lewandowska |
j. polski (dla uczniów z Ukrainy)
|
kl. 1-3 |
poniedziałek |
12:40 – 14:10 |
321 |
Iwona Iwanicka |
Etyka |
kl. 1-3 |
środa |
12:40 – 13:25 |
315 |
Małgorzata Lewandowska |
ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024
klasy IV - VIII
Rodzaj zajęć |
Klasa |
Dzień tygodnia |
Godziny zajęć |
Sala |
Nauczyciel prowadzący |
|||||||||
Koło matematyczne |
7a |
poniedziałek |
08:00 – 08:45 |
205 |
Jolanta Błażewska |
|||||||||
Koło matematyczne |
7b |
czwartek |
13:30 – 14:15 |
205 |
Jolanta Błażewska |
|||||||||
Koło matematyczne |
5d |
czwartek |
13:30 – 14:15 |
209 |
Joanna Grocholska |
|||||||||
Koło matematyczne |
5b |
piątek |
12:40 – 13:25 |
209 |
Joanna Grocholska |
|||||||||
Koło matematyczne |
5c |
wtorek |
13:30 – 14:15 |
209 |
Joanna Grocholska |
|||||||||
Koło matematyczne |
8b |
wtorek |
07:00 – 07:45 |
116 |
Anna Kuraś |
|||||||||
Koło matematyczne |
5a |
środa |
13:30 – 14:15 |
116 |
Anna Kuraś |
|||||||||
Koło polonistyczne |
6a |
poniedziałek |
13:30 – 14:15 |
210 |
Violetta Jarzemska |
|||||||||
Koło informatyczne |
6b |
wtorek |
13:30 – 14:15 |
221 |
Edyta Papiewska-Trawnik |
|||||||||
Koło ekologiczne |
kl. 5-7 |
wtorek |
16:00 – 16:45 |
ekobibl. |
Ewa Wójcik |
|||||||||
Koło plastyczne |
kl. 5-7 |
środa |
13:30 – 14:15 |
105 |
Iwona Rostkowska |
|||||||||
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (matematyka) |
6a, 6c |
poniedziałek |
13:30 – 14:15 |
205 |
Jolanta Błażewska |
|||||||||
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (matematyka) |
kl. 4 |
piątek |
13:30 – 14:15 |
209 |
Joanna Grocholska |
|||||||||
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (matematyka) |
8a |
czwartek |
07:15 – 08:00 |
116 |
Anna Kuraś |
|||||||||
Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze |
6a |
środa |
13:30 – 14:15 |
210 |
Violetta Jarzemska |
|||||||||
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
kl. 5a,d |
wtorek |
12:40 – 13:25 |
310 |
Dorota Kazimierowicz |
|||||||||
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
4c |
poniedziałek |
13:30 – 14:15 |
305 |
Izabela Sowa |
|||||||||
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
4b |
czwartek |
12:40 – 13:25 |
321 |
Iwona Iwanicka |
|||||||||
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
4a, 5b, 5c |
środa |
13:30 – 14:15 |
315 |
Małgorzata Lewandowska |
|||||||||
Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne |
4c |
poniedziałek |
13:30 – 14:15 |
310 |
||||||||||
SKS |
kl. 4-8 |
piątek |
Wytworzono: | 2022-10-13 11:25 | przez: |
---|---|---|
Opublikowano: | 2022-10-13 13:32 | przez: |
Podmiot udostępniający: | Szkoła Podstawowa nr 10 w Legnicy | |
Odwiedziny: | 1077 |
Rejestr zmian
- Brak wpisów.