Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia / Dzień Patrona

Dzień Patrona

z niespodzianką

A tą była wygrana klasy ... , ale nie uprzedzajmy wypadków.

Po apelu i uroczystych częściach oficjalnych tego świątecznego dnia rozlosowane zostały Indeksy według zasad, i klasy-drużyny ruszyły zdobywać punkty. Zanim je podliczyliśmy, zaskoczeni rezultatem,  zobaczyliśmy  niezwykłą moibilizację (żeby taka była na lekcjach !) dzieci. Emocje wywoływały sporo napięć, ale chęć wykazania się była bardzo silna. Najbardziej zaskakującą częścią zabawy była, jaką zaproponowała Pani Renata Luty - Pakuła - w tym roku zarządziła pracę zespołową: komiks o naszym skrzacie-opiekunie szkoły Kacperku stawiał sporo wymagań czteroosobowym drużynom. Tutaj urzekły nas prace klas szóstych - zupełnie różne i obie na wysokim poziomie fabularnym, plastycznym, estetycznym. Coś niezwykłego !

Ponadto, co widać na zdjęciach, ile skupienia i uwagi podczas liczenia punktów ! Widać na twarzach napięcie, jakiego nauczyciele raczej nie obserwują podczas lekcji.

W końcu okazało się, że najlepiej wypadła klasa 4c !

Po raz pierwszy konkurs wygrali najmłodsi. Klasa Pani Kasiubowskiej przechodzi do historii szkoły  jako ta, która pokazała, że wspólnota wysiłków może dać najlepsze rezultaty.

Brawo !

Nagrodę funduje  w tym roku Rada Rodziców i 4c już planuje klasowe atrakcje wiosenne.

Gratulujemy  klasie i wychowawczyni !