Jesteś tutaj: Start

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej nr 10

im. Zofii Kossak w Legnicy

Świętujemy (plan obchodów)

Zawiadamiamy, że w zakładce ODO  (pliki do pobrania) zamieściliśmy tekst Oświadczenia wyrażającego zgodę Rodziców/Opiekunów prawnych na upublicznianie wizerunku oraz imienia i nazwiska przez SP10 w celach promujących szkołę.

Terminarz szkolny na rok 2018/2019 został zamieszczony w Plikach do pobrania w zakładce Komunikaty. Kliknij.

Zawiadamiamy, że  zamieściliśmy w Galerii Świetlicy informację o rekrutacji dzieci  klas 0 - III do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2018/2019.

Zawiadamiamy, że utworzyliśmy zakładkę Rekrutacja, na której zamieszczone zostały informacje o zasadach naboru do naszej szkoły, do świetlicy szkolnej oraz  wzory druków.

Zawiadamiamy, że  w pasku reklam ( lewa strona ) zamieściliśmy aktywną zakładkę z elektronicznymi lekturami, które można czytać, słuchać online lub pobierać na komputery albo urządzenia mobilne - kliknij.

W zakładce Świetlica - pliki do pobrania - zamieściliśmy Regulamin świetlicy szkolnej - kliknij.

Zawiadamiamy, że w zakładce Dokumenty szkolne zamieściliśmy Regulamin korzystania ze sprzętu elektronicznego w SP10.

Wejście do  Oddziału Przedszkolnego  SP10  będzie otwarte tylko do godziny  8.00. Później   prosimy korzystać z wejścia głównego do szkoły.

Informujemy, że opublikowaliśmy ( w zakładce: Dokumenty szkolne) Regulamin  dotyczący zasad wypożyczania  podręczników szkolnych - tutaj.

Legitymacja szkolna ważna tylko z numerem PESEL ! - tutaj.

Zawiadamiamy, że została ogłoszona informacja o systemie rekrutacji - plik PDF do  pobrania - tutaj.

W związku ze zmianami zasad zwalniania dzieci z zajęć  wychowania fizycznego publikujemy druk (Plik do pobrania -zwolnienie wf-formularz ) niezbędny do uzyskania Decyzji Dyrektora szkoły - tutaj. Postepowanie w tej sprawie przedstawiamy - tutaj.

11.11/11.11

2018-11-09

Jedyny taki w naszym życiu

Listopadowe zamyślenie