Zbieraliśmy żywność dla potrzebujących dzieci i ich rodzin pod hasłem „Święta godne a nie głodne”. Zbiórce patronowało TPD i Bank Żywności.

W dniach 24-25 listopada 2023 r. uczniowie naszej szkoły w Biedronce przy ul. Orzeszkowej zbierali produkty żywność, które znajdą się na świątecznym stole ubogich rodzin.

W akcji wzięło udział czternastu wolontariuszy naszej szkoły z klas: VIIIa, VIIa, VIIb, VIa, Va , IVb pod opieką nauczycieli:, p. Karoliny Staszewskiej, p. Sylwii Wykockiej , p. Iwony Iwanickiej, p. Anny Dziedzińskiej i p. Jolanty Szymańskiej.

Cieszymy się, że uczniowie Dziesiątki mogli wesprzeć tę szlachetną akcję i tym samym pomóc osobom, które są w trudnej sytuacji życiowej!

Wytworzono:2023-12-06 14:22przez:
Opublikowano:2023-12-06 14:22przez: Agata Tymburska