Legnicka Edukacja Dla Przyszłości

                    PLAN ZAJĘĆ REALIZOWANYCH W RAMACH PROJEKTU

                           "LEGNICKA EDUKACJA DLA PRZYSZŁOŚCI"

1.09.2019r. - VI.2020r.
Rodzaj zajęć Nauczyciel dzień /lekcja
1) dydaktyczno - wyrównawcze Jolanta Błażewska czwartek- 0. lekcja
2) dydaktyczno - wyrównawcze Luiza Błońska środa - 7. lekcja
3) dydaktyczno - wyrównawcze Violetta Jarzemska poniedziałek - 7. lekcja            
4) dydaktyczno - wyrównawcze Dorota Kazimierowicz wtorek-5. lekcja
5) dydaktyczno - wyrównawcze Anna Kuraś wtorek-6.lekcja
6) dydaktyczno - wyrównawcze Izabella Łabowska czwartek-6. lekcja
7) dydaktyczno - wyrównawcze Joanna Mardowska środa-7.lekcja
8) dydaktyczno - wyrównawcze Małgorzata Ślabska środa-7. lekcja
9) dydaktyczno - wyrównawcze Joanna Grocholska środa -6. lekcja
10) dydaktyczno - wyrównawcze Karolina Szymańska czwartek-7. lekcja
11) dydaktyczno - wyrównawcze Katarzyna Sadlik wtorek-6. lekcja
12)dydaktyczno - wyrównawcze Agnieszka Rosochacz czwartek - 8 lekcja
13) dydaktyczno - wyrównawcze Małgorzata Muszyńska czwartek-6.lekcja
14) korekcyjno - kompensacyjne Izabela Sowa wtorek, środa- 5. lekcja, czwartek-6.lekcja
15) korekcyjno - kompensacyjne Jolanta Szymańska poniedziałek, wtorek, środa -6. lekcja
piątek-5. lekcja
16) korekcyjno - kompensacyjne Dorota Kazimierowicz poniedziałek- 5. 6.lekcja i wtorek - 6. lekcja
17) logopedyczne Małgorzata Kraszewska poniedziałek - 6., 7. lekcja
wtorek - 6.,7.,8. lekcja
18) psycholog Agata Tymburska

wtorek, środa, czwartek -12.30 - 15.30
piątek - 11.00 - 13.00

19) nauka gry w szachy Joanna Turczyn wtorek-7.lekcja
20) Koło twórczego myślenia Małgorzata Banaszczyk piątek- 6. lekcja
21) Koło twórczego myślenia Małgorzata Lewandowska czwartek - 5. lekcja
22) koło geograficzne Monika Brzyszczan poniedziałek - 1. lekcja
23) SKS Jacek Doś czwartek - 7.lekcja
24) SKS Alicja Kasiubowska czwartek- 7. lekcja
25) SKS Iwona Tarnogórska-Oziębły poniedziałek - 8. lekcja , wtorek -6., 7. lekcja           
26) Koło teatralne Dorota Gresiuk wtorek - 5., 6.  lekcja
27) Koło matematyczne Joanna Grocholska wtorek - 6. lekcja
28) Koło matematyczne Izabela Sowa poniedziałek- 6. lekcja
29) Koło matematyczne Joanna Turczyn środa-6. lekcja
30) Koło polonistyczne Violetta Jarzemska wtorek - 8. lekcja
31) Koło polonistyczne Katarzyna Sadlik środa - 8.lekcja
32) Koło plastyczne Marta Grzesik- Studzińska czwartek - 8. lekcja
33) Koło plastyczne Dorota Kazimierowicz czwartek- 6. lekcja
34) Koło plastyczne Małgorzata Lewandowska piątek - 5. lekcja,  
35) Koło matematyczne Anna Kuraś wtorek, środa - 7. lekcja
36) Koło fizyczne Maria Morawska czwartek- 7. lekcja
37) Koło chemiczne Maria Morawska środa - 8. lekcja
38) Koło j. angielskiego Małgorzata Muszyńska środa - 8. lekcja
39) koło j. niemieckiego Agnieszka Rosochacz poniedziałek - 8. lekcja
40) Koło informatyczne Edyta Papiewska- Trawnik poniedziałek - 7. lekcja, wtorek-6. lekcja,
środa -7. lekcja
41) Koło ekologiczne Ewa Wójcik wtorek - 16.00- 17.30
(Ekobiblioteka)
42) Nauka programowania dla uczniów klas I-III Małgorzata Banaszczyk poniedziałek- 5. i 7. lekcja
środa - 6. lekcja,
czwartek- 6. lekcja,

43) Nauka programowania dla uczniów klas I-III Bogdan Szczepanowski wtorek - 6. i 7. lekcja
44) Koło informatyczne Bogdan Szczepanowski   czwartek 5. i 6. lekcja
45) Chór Sebastian Sarnowski wtorek- 7. lekcja
 46) rozwijające kompetencje
matematyczno-przyrodnicze
Izabela Łabowska poniedziałek- 7. i 8. lekcja, czwartek- 7. i 8.lekcja 
 47) rozwijające kompetencje
matematyczno-przyrodnicze
Monika Brzyszczan poniedziałek- 8. lekcja,
wtorek - 6. lekcja,
czwartek-8. lekcja
48) rozwijające kompetencje
matematyczno-przyrodnicze
Jolanta Błażewska poniedziałek- 6. i 7. lekcja czwartek - 6. i 7. lekcja 
49) doradztwo zawodowe  8 a, 8 b, 8c Wyieczki zawodoznawcze do szkół średnich

 INFORMACJE  BIEŻĄCE:

 W dniu 08.01.2020r.  zajęcia koła chemicznego - odwołane.

 Zajęcia zostaną odpracowane w dniu 13 stycznia (w poniedziałek).

W dniu 10.01.2020r. zajęcia z psychologiem są skrócone do godziny 12.00.

Zajęcia zostaną odpracowane w dniu 13.01.2020r.( w poniedziałek).

W dniu 16.01. 2020 zajęcia ZDW Pani karoliny Szymańskiej zostały odwołane.

Zajęcia zostaną odpracowane w dniu 23.01.2020r.

W dniach 21.01.-24.01.20r. psycholog szkolny będzie nieobecny.

Zajęcia Pani Anny Kuraś ( koło matematyczne) w bieżącym tygodniu  ( 20.01. - 24.01.) są odwołane.

Wszystkie zajęcia Pani Małgorzaty Banaszczyk w bieżącym tygodniu (20.01 - 24.01.) są odwołane.

Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Pani Małgorzaty Ślabskiej w bieżącym tygodniu (20.01. - 24.01.) są odwołane.

Zajęcia Pani Anny Kuraś zostaną odpracowane:

5c z wtorku (6. lekcja)  - we czwartek 30.01. o godzinie 7.15 w sali 116 

7a z wtorku (7. lekcja)  - w piątek 31.01. o godzinie 7.15 w sali 116

4a,4b ze środy (7. lekcja) -  we środę 29.01. o godzinie 14.25 w sali 116