Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy na naszej stronie !

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

klasy I-III

Rodzaj zajęć

 

Klasa

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

Sala

Nauczyciel prowadzący

Koło twórczego myślenia

1a

poniedziałek

11:40 – 12:25

414

Sylwia Wykocka

Koło twórczego myślenia

1b

środa

11:40 – 12:25

322

Katarzyna Krasuska

Koło twórczego myślenia

1c

poniedziałek

11:40 – 12:25

403

Anna Czaja

Koło twórczego myślenia

1d

poniedziałek

11:40 – 12:25

314

Karolina Staszewska

Koło twórczego myślenia

2a

wtorek

12:40 – 13:25

311

Joanna Turczyn

Koło twórczego myślenia

2b

środa

12:40 – 13:25

407

Izabella Łabowska

Koło twórczego myślenia

2c

poniedziałek

11:40 – 12:25

321

Iwona Iwanicka

Koło twórczego myślenia

3a

poniedziałek

11:40 – 12:25

315

Małgorzata Lewandowska

Koło twórczego myślenia

3b

wtorek

11:40 – 12:25

309

Izabela Sowa

Koło plastyczne

3c

środa

13:30 – 14:15

310

Dorota Kazimierowicz

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

1a

czwartek

11:40 – 12:25

414

Sylwia Wykocka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

1b

czwartek

11:40 – 12:25

322

Katarzyna Krasuska

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

1c

wtorek

11:40 – 12:25

403

Anna Czaja

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

1d

poniedziałek

12:40 – 13:25

314

Karolina Staszewska

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

2a

czwartek

11:40 – 12:25

311

Joanna Turczyn

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

2b

wtorek

12:40 – 13:25

407

Izabella Łabowska

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

2c

środa

11:40 – 12:25

321

Iwona Iwanicka

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

3a

środa

11:40 – 12:25

315

Małgorzata Lewandowska

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

3b

poniedziałek

11:40 – 12:25

309

Izabela Sowa

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze

3c

poniedziałek

12:40 – 13:25

310

Dorota Kazimierowicz

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

1a

wtorek

12:40 – 13:25

309

Izabela Sowa

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

2c, 2a

czwartek

11:40 – 12:25

321

Iwona Iwanicka

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

3a

czwartek

12:40 – 13:25

315

Małgorzata Lewandowska

j. polski (dla uczniów z Ukrainy)

 

kl. 1-3

poniedziałek
wtorek
środa

12:40 – 14:10
12:40 – 14:10
12:40 – 14:10

321

Iwona Iwanicka

Etyka

kl. 1-3

środa
czwartek

12:40 – 13:25
13:30 – 14:15

315

Małgorzata Lewandowska

 

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

klasy IV - VIII

Metryczka

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

Sala

Nauczyciel prowadzący

Koło matematyczne

7a

poniedziałek

08:00 – 08:45

205

Jolanta Błażewska

Koło matematyczne

7b

czwartek

13:30 – 14:15

205

Jolanta Błażewska

Koło matematyczne

5d

czwartek

13:30 – 14:15

209

Joanna Grocholska

Koło matematyczne

5b

piątek

12:40 – 13:25

209

Joanna Grocholska

Koło matematyczne

5c

wtorek

13:30 – 14:15

209

Joanna Grocholska

Koło matematyczne

8b

wtorek

07:00 – 07:45

116

Anna Kuraś

Koło matematyczne

5a

środa

13:30 – 14:15

116

Anna Kuraś

Koło polonistyczne

6a

poniedziałek

13:30 – 14:15

210

Violetta Jarzemska

Koło informatyczne

6b

wtorek

13:30 – 14:15

221

Edyta Papiewska-Trawnik

Koło ekologiczne

kl. 5-7

wtorek
(co 2 tyg.)

16:00 – 16:45

ekobibl.

Ewa Wójcik

Koło plastyczne

kl. 5-7

środa

13:30 – 14:15

105

Iwona Rostkowska

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (matematyka)

6a, 6c

poniedziałek

13:30 – 14:15

205

Jolanta Błażewska

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (matematyka)

kl. 4

piątek

13:30 – 14:15

209

Joanna Grocholska

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (matematyka)

8a

czwartek

07:15 – 08:00

116

Anna Kuraś

Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
(j. polski)

6a

środa

13:30 – 14:15

210

Violetta Jarzemska

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

kl. 5a,d

wtorek

12:40 – 13:25

310

Dorota Kazimierowicz

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

4c

poniedziałek

13:30 – 14:15

305

Izabela Sowa

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

4b

czwartek

12:40 – 13:25

321

Iwona Iwanicka

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

4a, 5b, 5c

środa

13:30 – 14:15

315

Małgorzata Lewandowska

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

4c

poniedziałek

13:30 – 14:15

310

Dorota Kazimierowicz

SKS

kl. 4-8

piątek

Metryczka
Wytworzono:2022-10-13 11:25przez:
Opublikowano:2022-10-13 13:32przez:
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 10 w Legnicy
Odwiedziny:1107

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.