Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy na naszej stronie !

Zajęcia pozalekcyjne

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

klasy I-III

Rodzaj zajęć

 

Klasa

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

Sala

Nauczyciel prowadzący

Koło teatralne

3a

środa

11:40 – 13:25

s. wid.

Dorota Gresiuk

Koło plastyczne

2c

wtorek

11:40 – 12:25

310

Dorota Kazimierowicz

Koło szachowe

kl. 1-3

czwartek

12:40 – 13:25

311

Joanna Turczyn

Koło matematyczne

2b

czwartek

11:40 – 12:25

309

Izabela Sowa

Koło twórczego myślenia

1b

środa

11:40 – 12:25

410

Izabella Łabowska

Koło twórczego myślenia

1c

środa

11:20 – 12:05

321

Iwona Iwanicka

Koło twórczego myślenia

3b

czwartek

11:40 – 12:25

314

Jolanta Szymańska

Koło twórczego myślenia

1a

środa

12:40 – 13:25

311

Joanna Turczyn

Koło twórczego myślenia

3c

piątek

11:40 – 12:25

403

Teresa Lasota

Koło twórczego myślenia

2a

poniedziałek

11:40 – 12:25

315

Małgorzata Lewandowska

SKS

kl. 2

środa

12:40 – 13:25

mała sg

Iwona Tarnogórska-Oziębły

SKS

kl. 3

czwartek

12:40 – 13:25

mała sg

Iwona Tarnogórska-Oziębły

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

1b

wtorek

11:40 – 12:25

410

Izabella Łabowska

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

3a

wtorek

11:40 – 12:25

322

Dorota Gresiuk

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

1c

czwartek

12:40 – 13:25

321

Iwona Iwanicka

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

1a

wtorek

12:40 – 13:25

311

Joanna Turczyn

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

2a

czwartek

11:40 – 12:25

315

Małgorzata Lewandowska

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

2b

wtorek

11:40 – 12:25

309

Izabela Sowa

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

2c

poniedziałek

11:40 – 12:25

310

Dorota Kazimierowicz

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

3b

poniedziałek

11:40 – 12:25

314

Jolanta Szymańska

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy

3c

poniedziałek

11:40 – 12:25

403

Teresa Lasota

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne 

3b

środa

12:40 – 13:25

314

Jolanta Szymańska

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne 

4d

piątek

13:30 – 14:15

321

Iwona Iwanicka

logopedia

1-3

poniedziałek
wtorek

środa

czwartek

12:40 – 13:25
12:40 – 13:25

12:40 – 13:25

12:40 – 13:25

403

Teresa Lasota

j. polski (dla uczniów z Ukrainy)

 

2c,3

poniedziałek
środa

czwartek

12:40 – 14:15
12:40 – 14:15

12:40 – 14:15

 

310

310

310

Dorota Kazimierowicz

j. polski (dla uczniów z Ukrainy)

 

1, 2a,b

poniedziałek

wtorek
środa

 

12:40 – 14:15
12:40 – 14:15

12:40 – 14:15

 

410

410

410

Izabella Łabowska

ZAJĘCIA POZALEKCYJNE W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

klasy IV - VIII

Rodzaj zajęć

Klasa

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

Sala

Nauczyciel prowadzący

Koło matematyczne

6a

poniedziałek

12:40 – 13:25

205

Jolanta Błażewska

Koło matematyczne

6b

czwartek

08:00 – 08:45

205

Jolanta Błażewska

Koło matematyczne

kl. 8

poniedziałek

14:20 – 15:05

209

Joanna Grocholska

Koło matematyczne

kl. 8

czwartek

13:30 – 14:15

209

Joanna Grocholska

Koło matematyczne

kl. 8

piątek

13:30 – 14:15

209

Joanna Grocholska

Koło matematyczne

7a

wtorek

07:00 – 07:45

116

Anna Kuraś

Koło matematyczne

7b

środa

07:00 – 07:45

116

Anna Kuraś

Koło matematyczne

8c

czwartek

07:00 – 07:45

116

Anna Kuraś

Koło polonistyczne

kl. 8

poniedziałek

07:00 – 07:45

110

Barbara Mazur

Koło historyczne

kl. 5-8

piątek

14:20 – 15:05

208

Adrian Sielicki

Koło j. angielskiego

kl. 8

środa

14:20 – 15:05

507

Karolina Szymańska

Koło chemiczno-fizyczne

kl. 8

poniedziałek

14:20 – 15:05

305

Maria Morawska

Koło informatyczne

 

kl. 4

wtorek

13:30 – 14:15

221

Edyta Papiewska-Trawnik

Koło informatyczne

kl. 5

poniedziałek

13:30 – 14:15

221

Edyta Papiewska-Trawnik

Koło informatyczne

kl. 6-8

wtorek

13:30 – 14:15

221

Bogdan Szczepanowski

Koło plastyczne

kl. 4-8

wtorek

14:20 – 15:50

105

Iwona Rostkowska

Koło ekologiczne

kl. 4-8

wtorek

16:00 – 16:45

ekobibl.

Ewa Wójcik

SKS

kl. 4-8

poniedziałek

czwartek

14:20 – 15:05

14:20 – 15:05

s. gimn.

Jacek Doś

SKS

kl. 4-8

wtorek

środa

14:20 – 15:05

14:20 – 15:05

s. gimn.

Alicja Kasiubowska

SKS

kl. 4-8

czwartek

13:30 – 14:15

s. gimn.

Agata Gramza

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy (matematyka)

4c

poniedziałek

11:40 – 12:25

205

Jolanta Błażewska

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy (matematyka)

4a

środa

12:40 – 13:25

116

Anna Kuraś

 

5b

środa

13:30 – 14:15

116

Anna Kuraś

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy (matematyka)

kl. 4

poniedziałek

13:30 – 14:15

209

Joanna Grocholska

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy (matematyka)

kl. 8

czwartek

14:20 – 15:05

209

Joanna Grocholska

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy
(j. polski)

kl. 4,6

środa

13:30 – 14:15

226

Katarzyna Sadlik

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy
(j. polski)

5a

poniedziałek

środa

13:30 – 14:15

211

Violetta Jarzemska

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy
(j. angielski)

6a

poniedziałek

14:20 – 15:05

207

Joanna Mardowska

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy
(j. angielski)

7a

środa

13:30 – 14:15

207

Joanna Mardowska

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy
(j. angielski)

8b

czwartek

14:20 – 15:05

207

Joanna Mardowska

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy
(j. angielski)

4b

poniedziałek

12:40 – 13:25

210

Małgorzata Muszyńska

Zespół dydaktyczno – wyrównawczy
(j. angielski)

7b

 

wtorek

08:00 – 08:45

 

507

Karolina Szymańska

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne 

5c

wtorek

13:30 – 14:15

310

Dorota Kazimierowicz

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne 

4d

piątek

13:30 – 14:15

321

Iwona Iwanicka

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne 

kl. 4,5

poniedziałek

wtorek

czwartek

13:30 – 15:05

13:30 – 15:05

13:30 – 15:05

321

321

321

Iwona Iwanicka

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne 

5a

poniedziałek

07:00 – 07:45

315

Małgorzata Lewandowska

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne 

4a

wtorek

12:40 – 13:25

309

Izabela Sowa

Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne 

6b

poniedziałek

08:00 – 08:45

406

Jolanta Szymańska

j. polski (dla ucz. z Ukrainy)

kl. 6,8

poniedziałek

wtorek

środa

środa
czwartek

czwartek

piątek

07:00 – 07:45
07:00 – 07:45

07:00 – 07:45
07:00 – 07:45

07:00 – 07:45
14:20 – 15:05

07:00 – 07:45

305

305

210

210

210

210

210

Małgorzata Muszyńska

j. polski (dla ucz. z Ukrainy)

kl. 6,7

poniedziałek

wtorek

środa

środa
czwartek

piątek

07:00 – 07:45
07:00 – 07:45

07:00 – 07:45

08:00 – 08:45

07:00 – 07:45

07:00 – 07:45

211

Adam Kowalczyk

j. polski (dla ucz. z Ukrainy)

 

 

 

kl. 6,7

poniedziałek

wtorek

środa

środa
czwartek

piątek

07:00 – 07:45
07:00 – 07:45

07:00 – 07:45

08:00 – 08:45

07:00 – 07:45

07:00 – 07:45

211

Adam Kowalczyk

                               

kl. 4,5

 

 

poniedziałek

wtorek
czwartek

 

13:30 – 15:05

13:30 – 15:05

13:30 – 15:05

 

 

321

Iwona Iwanicka

 

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-10-13 11:25przez:
Opublikowano:2022-10-13 11:27przez:
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 10 w Legnicy
Odwiedziny:127

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.