Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Witamy na naszej stronie !

Konsultacje

 

KONSULTACJE DLA UCZNIÓW/RODZICÓW (pod tabelką)

 

L.p.

NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINY

NR SALI

1.

Błażewska  Jolanta

 

środa

14.15 – 15.15

205

2.

Brzyszczan  Monika                                   

 

wtorek

14.15 – 15.15

308

3.

Cwynar Agata

(co 2 tygodnie)

środa

15.15 – 16.15

311

4.

Czaja  Anna                                

 

środa

13.00 – 14.00

sala oddz. 0

5.

Disterhoft Monika

(co 2 tygodnie)

piątek

15.25 – 16.25

105

6.

Doś  Jacek                                

 

poniedziałek

15.05 – 16.05

sala gimnastyczna

7.

Dziedzińska  Anna                       

 

środa

14.20 – 15.20

105

8.

Florek Monika

 

środa

12.25 – 13.25

110

9.

Gramza Agata

(co 2 tygodnie)

poniedziałek

13.30 – 14.30

116

10.

Gresiuk  Dorota

 

środa

13.25 – 14.25

322

11.

Grocholska  Joanna                          

 

środa

14.15 – 15.15

209

12.

Iwanicka Iwona

 

wtorek

12.25 – 13.25

321

13.

Jaguszczak Artur

 

wtorek

14.15 – 15.15

210

14.

Jarzemska  Violetta                  

 

środa

14.15 – 15.15

213

15.

Kasiubowska  Alicja                 

 

środa

14.20 – 15.20

s.gimnast.

16.

Kazimierowicz  Dorota              

 

wtorek

12.25 – 13.25

310

17.

Kowalczyk  Adam

 

środa

13.30 - 14.30

211

18.

Kuraś Anna

 

środa

14.20 – 15.20

116

19.

Lasota Teresa                           

 

środa

13.25 – 14.25

403

20.

Lewandowska  Małgorzata       

 

poniedziałek

12.25 – 13.25

315

21.

Łabowska Izabella                     

 

środa

14.15 – 15.15

410

22.

Łukaszczyk Izabela

(co 2 tygodnie)

środa

14.00 – 15.00

308

23.

Mardowska  Joanna

 

środa

14.15 – 15.15

207

24.

Mazur  Barbara

 

środa

14.20 – 15.20

111

25.

Morawska  Maria

 

poniedziałek

15.05 – 16.05

305

26.

Muszyńska  Małgorzata

 

czwartek

16.00 – 17.00

210

27.

Papiewska - Trawnik  Edyta

 

środa

14.15 – 15.15

221

28.

Rostkowska Iwona

(co 2 tygodnie)

wtorek

16.00 – 17.00

105

29.

Sadlik  Katarzyna                        

 

środa

14.20 – 15.20

226

30.

Sarnowski  Sebastian                  

 

środa

13.30 – 14.30

sala  widowiskowa

31.

SielickiAdrian

 

środa

12.30 – 13.30

208

32.

Sowa  Izabela                            

 

czwartek

12.40 – 13.40

309

33.

Szczepanowski Bogdan            

 

środa

14.15 – 15.15

213

34.

Szymańska  Jolanta               

 

środa

13.30 – 14.30

314

35.

Szymańska  Karolina 

 

wtorek

12.25 – 13.25

507

36.

Tarnogórska-Oziębły  Iwona      

 

środa

14.15 – 15.15

307

37.

Turczyn  Joanna                          

 

wtorek

13.30 – 14.30

311

38.

Tymburska  Agata                   

 

poniedziałek

13.30 – 14.30

212

39.

Wójcik Ewa

 

poniedziałek

13.30 – 14.30

110

 

KONSULTACJE  DLA RODZICÓW – W OSTATNIĄ ŚRODĘ MIESIĄCA W GODZ. 15.00 – 16.00

PANI IWONA ROSTKOWSKA –  W OSTATNI WTOREK MIESIĄCA W GODZ. 16.00 – 17.00

PANI MONIKA DISTERHOFT - W OSTATNI PIĄTEK MIESIĄCA W GODZ. 15.00 - 16.00

Ks. ARTUR JAGUSZCZAK - W OSTATNI WTOREK W GODZ. 14.15 - 15.15

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-09-11 20:04przez:
Opublikowano:2022-09-11 07:16przez:
Podmiot udostępniający: Szkoła Podstawowa nr 10 w Legnicy
Odwiedziny:306

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.