• Podręczniki do religii

Wykaz podręczników do religii w roku szkolnym 2023/2024

Klasa pierwsza – wydawnictwo Jedność, Kielce. Poznaję Boży świat.

Klasa druga - wydawnictwo Jedność, Kielce. Odkrywam Królestwo boże.

Klasa trzecia - wydawnictwo Jedność, Kielce. Poznaję Jezusa (podręcznik , karty pracy).

Klasa czwarta – wydawnictwo Święty Wojciech, Poznań. – Jestem chrześcijaninem (podręcznik , karty pracy).

Klasa piąta - wydawnictwo Jedność, Kielce. Szczęśliwi, którzy szukają prawdy.

Klasa szósta - wydawnictwo Jedność, Kielce. Szczęśliwi, którzy odkrywają piękno.

Klasa siódma - wydawnictwo  Jedność, Kielce. Szczęśliwi, którzy czynią dobro.

Klasa ósma - wydawnictwo Jedność, Kielce. Szczęśliwi, którzy zdobywają świętość”

Czytaj Więcej o: Podręczniki do religii

Wytworzono:2021-06-14 10:18przez: