Dzień Patrona '23

Konkurs i inne atrakcje

Kolejny Dzień Patrona – Zofii Kossak przebiegał w naszej szkole bardzo twórczo. Apel rozpoczął uroczystości. Podczas niego wywołano laureatów konkursów: plastycznego, kaligraficznego oraz specjalnych zadań związanych z dziełem i postacią naszej Patronki. Następnie ruszył konkurs. Rozpoczęła się rywalizacja.
We wszystkich klasach trwała bardzo twórcza praca. Wysiłek intelektualny, artystyczny.
Klasy I -III pracowały głównie plastycznie – plakaty, pisanki, prezentacje. Natomiast  zespół p. Gresiuk przygotował pokaz z konkursem oparte na „Kacperku”. Zainscenizowano (niemałą) scenę z powieści i odbyło się małe zgadywanie, jakie postacie wzięły udział w prezentacji.            Niemałe – małe :)
Klasy starsze  zaś rozwiązywały 11 zadań związanych z przedmiotami nauczania.  Rozwiązywały związane :)
Zwycięzców było w tym roku dwóch (remis po raz pierwszy!).

Klasy 5a i 6a zgromadziły po 98, 5 pkt na 110 możliwych.
Dyrektor zorganizuje dwie nagrody!

Gratulujemy zwycięzcom i pocieszamy pozostałych.
I zdjęć garść bez porządku w Galerii.
Do przyszłego roku!

Wesołych świąt!