Kup Pan szczotkę

Akcja charytatywna

Na pewno pamiętacie, że nasza szkoła wzięła udział w akcji  charytatywnej „Kup Pan szczotkę!”, zorganizowanej przez  Fundację Pomocy Humanitarnej „Redemptoris Missio” w Poznaniu.
Akcja polegała na zbiórce szczoteczek i past do zębów oraz mydła dla dzieci z Afryki.

Zebrane dary jakiś czas temu przesłaliśmy do Fundacji i właśnie otrzymaliśmy od niej podziękowania dla całej naszej  szkolnej społeczności.

W naszej szkole zebraliśmy 135 opakowań szczoteczek, 145 past do zębów i 170 kostek mydła, dary te wypełniły trzy duże pudełka i ważyły łącznie 41 kg!

Jesteście Wielcy! Dziękujemy!
Dzięki Waszej otwartości na drugiego człowieka dzieci z najbiedniejszych krajów misyjnych będą miały piękne i zdrowe uśmiechy.

Katecheci SP10

Wytworzono:2023-05-31 08:01przez: