Konkurs piosenki obcojęzycznej

15 czerwca w naszej szkole odbył się szkolny konkurs piosenki obcojęzycznej, którego pomysłodawczynią była p. Agnieszka Rosochacz - nauczycielka języka niemieckiego.

Było tanecznie, kolorowo i wesoło.

W jury konkursu zasiadły p. Karolina Szymańska, p. Barbara Mazur oraz p. Agnieszka Rosochacz, które pod koniec występów przedstawiły wyniki konkursu:

W kategorii klas 4-5:

I miejsce - Małgorzata Furowicz i Amelia Sikorska z klasy 5C w utworze Rihannay " Diamonds"

II miejsce - Tymon Szczypiorski z klasy 4B

III miejsce - Patrycja Ladzińska z klasy 5B

W kategorii klas 7-8:

I miejsce - Miriam Mrozińska z klasy 8B oraz dziewczyny z klasy 8C: Lena Krzywa, Wiktoria Sikorska i Natalia Furowicz w utworze "Solo" Blanki.

II miejsce - Grzegorz Kasprzyk- Medyk z klasy 8D

III miejsce - Olha Horteska i Ksenia Syrotiuk  z klasy 8C

wyróżnienie - dziewczęta z klasy 7B: Milena Mazurek, Anisiia Hrystenko, Kiriena Dashkova oraz Antonina Ganusiewicz.

Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!!  Było prawie jak na Eurowizji:)

Wytworzono:2023-06-18 17:10przez:
Opublikowano:2023-06-18 17:11przez: