Rok szkolny 2022/2023 zakończony!

Czyli - wakacje rozpoczęte

Zakończenie roku szkolnego dla klas ósmych to pożegnanie ze szkołą.  Dużo oficjalnych wystąpień i podniosłych przemówień. Uczniowie , Rodzice, wychowawcy z  widocznym przejęciem stanęli do apelu - ostatniego dla około stu absolwentów SP10.
Wychowawcy wręczyli  wyróżnionym świadectwa, nagrody, natomiast Rodzicom uczniów podziękowania i Listy gratulacyjne.  Przyznano nagrodę Srebrnego Pióra i na koniec najwyższy laur naszej szkoły. Tytuł i statuetkę Primus inter pares - pierwszego wśród równych.
Dla najlepszego z najlepszych. W tym roku  kapituła nagrody wskazała Jakuba Kaczmarka jako  laureata tego wyróżnienia.
Swoje nagrody wręczyła także Rada Rodziców, którą reprezentowała p. Anna Furowicz.
Absolwenci zostali pożegnani także przez  siódme klasy przemówieniem Filipa i Zuzanny.

Wytworzono:2023-06-25 12:48przez:
Opublikowano:2023-06-25 12:51przez: