Festyn - Ponownie

Po przerwie wrócił pod nasz platan festyn!

Popołudnie z dziesiątką zapełniło nasze szkolne podwórko mnogością gości, którzy słuchali, patrzyli, nadstawiali buziaki do makijaży i ręce do tatuaży. Przegląd talentów, szachy, cukrowa wata, rurki z kremem i kawa z ekspressu. Pojawił się Pan Artur Guzicki, który promował swoja książeczkę o Żupku sprzedawaną, by wesprzeć przybyłych z Ukrainy.

Na szkolny festyn ponadto chętni uczniowie mogli namalować prace plastyczne - „Moja wersja arcydzieła sztuki”. Prace, zaskoczyły nie tylko wyborem wzorca, ale i propozycją własnej ich wersji. Niemal wszyscy uczniowie sięgnęli po artystów, których twórczość omawiana była na lekcjach plastyki w klasie siódmej, reprezentujących kierunki sztuki nowoczesnej.  Uczniowskie prace cieszyły się ogromnym zainteresowaniem a autorom prac sprawiło to wiele przyjemności. Kilka przykładów w galerii.

Czas spędzony miło  i  w dobrym towarzystwie uczniów, nauczycieli i rodziców.

Dziękujemy gościom. Zapraszamy za rok!

Wytworzono:2022-06-19 20:11przez:
Opublikowano:2022-06-19 20:29przez: