Przedświąteczna akcja wolontariatu

Nasi w działaniu !

“Święta godne, a nie głodne” pod takim hasłem w dniach 25-26 listopada odbyła się przedświąteczna zbiórka żywności TPD prowadzona z Federacją Banków Żywność, mająca na celu niesienie pomocy najbardziej potrzebującym.

Nasi uczniowie  włączyli się w tę szlachetną akcję i w miniony weekend zbierali w Biedronce przy ul. Orzeszkowej produkty, które trafią na świąteczny stół  ubogich rodzin i osób samotnych. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i otwartym sercom klientów dyskontu będzie można pomóc godnie spędzić  czas Bożego Narodzenia osobom w ciężkiej życiowej sytuacji.

W zbiórce wzięło udział ponad dwudziestu wolontariuszy naszej szkoły ze wszystkich klas VIII pod opieką nauczycieli: p. Jolanty Szymańskiej, p. Karoliny Staszewskiej, p. Edyty Papiewskiej-Trawnik , p. Iwony Iwanickiej, p. Anny Dziedzińskiej i
p. Małgorzaty Lewandowskiej. Tak liczne grono uczniów do udziału w akcji zmobilizowała  p. Agata  Tymburska.

Wytworzono:2022-12-02 11:19przez:
Opublikowano:2022-12-02 11:20przez: